Angelina Jolie mahnitëse në Londër - Bota Sot
Angelina Jolie mahnitëse në Londër

Bota e Yjeve

Angelina Jolie mahnitëse në Londër

Nga: Bota sot Më: 9 tetor 2019 Në ora: 23:19
Angelina Jolie

Ajo është një nga yjet më të njohura në botë, pasi luajti një varg filmash të vlerësuar.

Dhe Angelina Jolie vendosi të kaloj kohë me familjen e saj derisa ndoqi premierën evropiane për Disney në Londër.

Duke pozuar në tapetin e kuq me fëmijët e saj, aktorja fituese e Oskar mahniti me fustanin e argjendtë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat