Kim dhe Kourtney në vizitë zyrtare - Bota Sot
Kim dhe Kourtney në vizitë zyrtare

Bota e Yjeve

Kim dhe Kourtney në vizitë zyrtare

Nga: Bota sot Më: 9 tetor 2019 Në ora: 23:33
Kim Kardashian

Kim dhe Kourtney Kardashian kanë vizituar Presidentin e Armenisë, Armen Sarkissian dhe bashkëshorten e tij, Nouneh Sarkissian për darëk në pallatin presidencial të mërkurën.

Vizita e tyre erdhi një ditë pasi ato vvendosën lule në Kompleksin memorial në Yerevan për viktimat e gjenocidit të 1915 ku humbën jetën afër 1.5 milionë njerëz./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat