Gjysten e keni parë të zhveshur por jo edhe të mbuluar me shami, kështu duket - Bota Sot
Gjysten e keni parë të zhveshur por jo edhe të mbuluar me shami, kështu duket

Bota e Yjeve

Gjysten e keni parë të zhveshur por jo edhe të mbuluar me shami, kështu duket

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 14:10
Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj është mbuluar me shami.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj ndodhet me pushime në Turqi.

Nga atje ajo me ndjekësit ka ndarë fotografi të ndryshme ndër to edhe prej atyre ku shihet e mbuluar me shami, në një prej xhamive më të frekuentuara atje.

Derisa këngëtaren jemi mësuar ta shohim të zhveshur dhe pa komplekse, interesimi i ndjekësve që ta shohin se si duket me shami në kokë nuk ka qenë i vogël.

Ndër të tjera ajo vazhdon suksesin në muzikë ani pse projekte muzikore me videoklipe publikon shumë pak.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat