Princi Harry flet për herë të parë për mosmarrëveshjet me vëllaun, William - Bota Sot
Princi Harry flet për herë të parë për mosmarrëveshjet me vëllaun, William

Bota e Yjeve

Princi Harry flet për herë të parë për mosmarrëveshjet me vëllaun, William

Nga: Bota sot Më: 21 tetor 2019 Në ora: 09:14
Princi Harry

Princi Harry ka pranuar se ai dhe William po udhëtojnë në rrugë të ndryshme, duke pranuar publikisht për mospajtime ndërmjet vëllezërve.

Në një intervistë, Duka i Sussex pranoj se kishte kishte thelluar tensionet me vëllain e tij, disa muaj pas spekulimeve për marrëdhënien ndërmjet dy vëlleërve.

Ai i bëri këto komente në një dokumentuar televiziv, duke sulmuar edhe shtypin që po spekulojnë rreth tij dhe bashkëshortes së tij, Meghan Markle./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat