Jennifer Lopez shfaqet nga palestra, tregon trupin 'bombë' - Bota Sot
Jennifer Lopez shfaqet nga palestra, tregon trupin 'bombë'

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shfaqet nga palestra, tregon trupin 'bombë'

Nga: Bota sot Më: 21 tetor 2019 Në ora: 09:50
Jennifer Lopez

Në moshën 50 vjeqare, Jennifer Lopez duket më mirë se kurrë dhe këtë e dëshmoj në filmin e fundit, Hustlers.

Tani ajo po merret me më periudhën e vështirë të Marry Me, në të cilin ajo luan me Owen Wilson.

Të dielën ajo u shfaq në Instagram duke treguar frytet e punës së saj, gjatë një stërvitje./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat