Prezantuesja e njohur shfrenohet pa limite, tregon më shumë se ç’duhet - Bota Sot
Prezantuesja e njohur shfrenohet pa limite, tregon më shumë se ç’duhet

Bota e Yjeve

Prezantuesja e njohur shfrenohet pa limite, tregon më shumë se ç’duhet

Më: 22 tetor 2019 Në ora: 21:55
Chloe Ferry 

Prezantuesja e njohur nga “Geordie Shore”, kurrë nuk dështon të bëhet krefjalë mediave rozë, dhe kjo për shkak të veprimeve të saj sensuale dhe veshjet e nxehta.

24-vjeçarja britanike, Chloe Ferry është kthyer në qënder të vëmëndjes pasi është fotografuar duke bërë veprime të pakontrolluara.

Së fundmi ajo bëri që të gjithë kalimtarët të kthenin kokën për ta parë.

Veshur me një fustan blu të shkurtër, ajo i nxori të gjitha, teksa ishte në krahët e mikut të saj Bethan Kershaw.

Për të shuar kureshtjen, ju mund të shihni fotot e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat