“Seks-bomba” britanike ndahet nga i dashuri: Ishte thjesht një 50 vjeçar trokë - Bota Sot
“Seks-bomba” britanike ndahet nga i dashuri: Ishte thjesht një 50 vjeçar trokë

Bota e Yjeve

“Seks-bomba” britanike ndahet nga i dashuri: Ishte thjesht një 50 vjeçar trokë

Më: 30 tetor 2019 Në ora: 12:55
Chloe Khan

Ajo ishte një nga vajzat që u përfol shumë në edicionin e 2 viteve më parë në spektaklin britanik, “Big Brother”.

Kjo jo pa arsye, pasi Chloe Khan nuk la ‘gjë pa bërë’ brenda në shtëpi, që nga daljet zhveshur e deri tek seksi me partnerin.

Jeta e saj vazhdoi me "çmendurira" edhe pas daljes nga Big Brother.

Ajo së fundmi është ndarë nga i dashuri i saj 50-vjeçar, identitetin e të cilit se ka bërë të ditur.

Arsyeja e ndarjes? Sepse ai i bërtiti në fytyrë pas asnjë arsye dhe Khan nuk duroi.

27 vjeçarja britanike deklaroi për mediat se është single.

“Për të gjithë ato herë që menduat se ai me mbante me lekë, ishte thjesht një 50 vjeçar trokë të cilit i dhashë vetëm nder dhe respekt kur nuk e meritonte,” shkruan ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat