Bella Hadid një ‘macë e zezë’ dhe joshëse për Halloween - Bota Sot
Bella Hadid një ‘macë e zezë’ dhe joshëse për Halloween

Bota e Yjeve

Bella Hadid një ‘macë e zezë’ dhe joshëse për Halloween

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 10:03
Bella Hadid

Është një prej femrave dhe modeleve më seksi në botë.

Bella Hadid edhe në natë e Halloween kishte zgjedhur të dukej atraktive.

E veshur me kostum të zi dhe të kombinuar me një maskë , 23 vjeçarja dukej një ‘macë e zezë’ atraktive.

Image

Bella e cila së fundi festoj ditëlindjen dukej si përherë joshëse dhe në top-formë derisa nuk harroj t’i theksonte format perfkete të trupit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The thought of busting Batman makes me feel all...dirty....maybe i'll just give myself a bath right here...

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Ndryshe, Bella thuhet që është rikthyer me ish të dashurin, The Weeknd, por ende asnjëra palë nuk e kanë pohuar e as mohuar një gjë të tillë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat