“E kam lënë pas atë jetë”, ylli i televizionit heq dorë nga alkooli dhe operacionet plastike - Bota Sot
“E kam lënë pas atë jetë”, ylli i televizionit heq dorë nga alkooli dhe operacionet plastike

Bota e Yjeve

“E kam lënë pas atë jetë”, ylli i televizionit heq dorë nga alkooli dhe operacionet plastike

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 15:38
Megan McKenna

Më në fund Megan McKenna ka hequr dorë përfundimisht nga operacionet plastike si dhe nga alkooli.

Ylli i ‘Towie’ ka rrëfyer se tashmë ndjehet rehat me veten pas dëmtimit të imazhit të saj.

27 vjeçarja në një intervistë për ‘Mail Online’ ka thënë: “Kam bërë shumë festa por dua edhe më shumë. Ndjehem 100% e çliruar dhe jam rehat me veten time”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat