Bashkëshortja e Dani Alves shkëlqen si gjithmonë - Bota Sot
Bashkëshortja e Dani Alves shkëlqen si gjithmonë

Bota e Yjeve

Bashkëshortja e Dani Alves shkëlqen si gjithmonë

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 13:39
Joana Sanz

Joana Sanz ka bërë një udhëtim në Napoli, ku ka vizituar edhe të famshmin Bregun e Amalfit, prej ku ka realizuar edhe disa foto seksi dhe spektakolare.

Bashkëshortja e mbrojtësit brazilian Dani Alves ka vendosur të ndajë me ndjekësit në Instagram, foto dhe video nga Bregu i Amalfit, duke i bërë një reklamë edhe më të madhe këtij të fundit.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat