Dukja e bukur e Ava Max në tepihun e kuq në MTV EMA - Bota Sot
Dukja e bukur e Ava Max në tepihun e kuq në MTV EMA

Bota e Yjeve

Dukja e bukur e Ava Max në tepihun e kuq në MTV EMA

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 23:18
Ava Max

Edicioni i sivjetmë i ‘MTV Europe Music Awards’ është shumë i rëndësishëm për këngëtaren tjetër shqiptare, Ava Max.

Bukuroshja me origjinë nga Saranda ishte përzgjedhur që të performojë në skenën e Sevillas, ndërsa emri i saj ishte edhe në listën e të nominuarve për çmime.

25-vjeçarja ishte nominuar në dy kategori, atë për artisten e re dhe depërtimin më të mirë, porse para së gjithash është parakalimi në tepihun e kuq.

E veshur me një fustan të shkurtër, biondja është dukur shumë bukur gjatë pozimit para fotografëve.

E pranishme në këtë eveniment të madh muzikor ka qenë edhe shqiptarja tjetër, Dua Lipa, e cila ka mahnitur me performancën e saj.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat