Demi Rose me një selfie "seksi" - Bota Sot
Demi Rose me një selfie "seksi"

Bota e Yjeve

Demi Rose me një selfie "seksi"

Nga: Bota sot Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 09:44
Demi Rose

Ajo është e famshme për kthesat e saj dhe fizikun për t'ia pasur zili.

Dhe Demi Rose i gëzoj 10.5 milionë ndjekësit e saj me pamjet e fundit nga mediat sociale të dielën, duke postuar një selfie zbuluese.

Modelja 24 vjeqare shfaqi trupin e saj me këtë veshje të kuqe, nën rrezet e diellit në Ibiza./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat