Joan Smalls me veshje të ngushtë sateni - Bota Sot
Joan Smalls me veshje të ngushtë sateni

Bota e Yjeve

Joan Smalls me veshje të ngushtë sateni

Nga: Bota sot Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 09:49
Joan Smalls

Ato ndjekin rregullisht pistat nëpër gjithë botën.

Dhe Joan Smalls dhe Doutzen Kroes u shfaq me stilin tipik, derisa u drejtuan nga modelet që  shkelën në tapetin e kuq në MTV në Spanjë të dielën.

Supermodelja e Puerto Rican, Joan tregoj trupin e saj me një veshje të ngushtë sateni./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat