Dua Lipa ndan momente nga MTV EMA, pozon e lumtur në tapetin e kuq - Bota Sot
Dua Lipa ndan momente nga MTV EMA, pozon e lumtur në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Dua Lipa ndan momente nga MTV EMA, pozon e lumtur në tapetin e kuq

Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 15:01
Dua Lipa

Mbrëmë Dua Lipa ka performuar në MTV EMA.

Të dielën mbrëma në Sevilla të Spanjës është zhvilluar edicioni i sivjetmë i ndarjes së çmimeve, ‘MTV European Music Awards’.

Këngëtarja Dua Lipa ishte e pranishme dhe performoi një prej hiteve të saj, këngën “Don’t Start Now”.

Image

E para pak minutash ajo i ka ndarë disa foto me ndjekësit në Instagram, të cilat i ka shkëputur nga albumi i mbrëmjes së djeshme.

Në këto imazhe ajo shihet e buzëqeshur e pranë postimit ka treguar se sa e lumtur është ndier e rrethuar me njerëz që e përkrahin.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat