Modelja seksi del pa reçipeta - Bota Sot
Modelja seksi del pa reçipeta

Bota e Yjeve

Modelja seksi del pa reçipeta

Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 23:27
Demi Rose

Ajo është një prej “mbretëreshave” të rrjeteve sociale.

Bëhet fjalë për modelen bukuroshe Demi Rose e cila po shton me shpejtësi fansat.

Sekret i saj? Linjat superseksi.

Demi nuk nguron të publikojë imazhe tepër “të nxehta” në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një foto ku shfaqet tejet seksi dhe pa reçipeta

Bien në format e saj bombastike, që janë komentuar gjerësisht.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat