Kunatat e Dua Lipës, mbretëreshat e natës - Bota Sot
Kunatat e Dua Lipës, mbretëreshat e natës

Bota e Yjeve

Kunatat e Dua Lipës, mbretëreshat e natës

Nga: Bota sot Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 09:07
Gigi Hadid

Yjet e modës ishin duke festuar talentin e tyre në American talent.

Gigi Hadid tregoj fizikun e saj në Vogue Fashion Fund Awards në New York City të hënën, drisa motra e saj e vogël Bella Hadid dukej një mbretëreshë e natës me një kostum të zi.

Motrat modele u bashkuan me një pasion të famshëm elegant duke përfshirë Ashley Graham, Jameela Jamil dhe Anna Wintour./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat