Selena Gomez triumfuese - Bota Sot
Selena Gomez triumfuese

Bota e Yjeve

Selena Gomez triumfuese

Nga: Bota sot Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 09:13
Selena Gomez

Ajo ka lëshuar muzikë për 10 vite me radhë me albumin e parë, Kiss & Tell, me grupin e saj Selena & the Scene.

Dhe pas pesë albumeve dhe shumë këngëve të tjera, Selena Gomez e vazhdoj edhe njëherë rrugën e saj të kthimit, Lose You To Love Me.

Artisja që ka bërë histori është shfaqur e para në Billboard 100 dhe Rolling Stone 100./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat