Ashley Graham tregon barkun pak para lindjes - Bota Sot
Ashley Graham tregon barkun pak para lindjes

Bota e Yjeve

Ashley Graham tregon barkun pak para lindjes

Nga: Bota sot Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 09:22
Ashley Graham

Ashley Graham ka treguar barkun e saj të rritur gjatë një ngjarje.

Supermodelja 32 vjeqare u fotografua në tapetin e kuq me një fustan jeshil dhe ngjyrë vjollcë deti.

Ashley e shfaq në tapetin e kuq pa burrin e saj Justin Ervin, ndonëse është pak kohë para datës së lindjes./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat