Taylor Swift emocionohet nga këta persona - Bota Sot
Taylor Swift emocionohet nga këta persona

Bota e Yjeve

Taylor Swift emocionohet nga këta persona

Nga: Bota sot Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 09:38
Taylor Swift

Taylor Swift u tërhoq plotësisht nga provë dueti gjatë episodit të së hënës në The Voice.

Ylli 29 vjeqar shërbente si një asistente e trajnuar me mega mentoren Kelly Clarkson, 37 vjeqaren për një performancë të Knockouts Round.

Chelsea Glover dhe Myla Finks, të dy 14 vjeqar performuan "Almost Is Never Enough nga Ariana Grande./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat