Kjo moderatore shqiptare qenka kopje e modeles Emily Ratajkowski - Bota Sot
Kjo moderatore shqiptare qenka kopje e modeles Emily Ratajkowski

Bota e Yjeve

Kjo moderatore shqiptare qenka kopje e modeles Emily Ratajkowski

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 09:57
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski është një nga modelet më të famshme dhe më të suksesshme në botë.

Ajo njihet për fizikun e saj perfekt dhe për fotot provokative që publikon në Instagram.

Jo vetëm kaq modelja ka provuar dhe aktrimin në disa filma duke marrë më shumë famë.

Mirëpo nuk na kishte shkuar mendja që kopjen identike të modeles e shohim shpesh.

Dhe bëhët fjalë për moderatoren e njohur Liberta Spahiu e cila dhe ajo fillimet e veta i ka si modele.

Dikush i ka shkruar Libertës në Instastory: A të ka thënë njeri që ke një ngjashmëri me Emily Ratajkowski?”

“Po plot”- ia ktheu moderatorja, teksa publikoi edhe një foto të modeles, duke na bindur të gjithëve se janë identike!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat