Forma bombastike, gazetarja e njohur italiane shfaqet me pizhama dhe… kokoshka - Bota Sot
Forma bombastike, gazetarja e njohur italiane shfaqet me pizhama dhe… kokoshka

Bota e Yjeve

Forma bombastike, gazetarja e njohur italiane shfaqet me pizhama dhe… kokoshka

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 13:32
Dileta Leota

E diela e ka gjetur të paimpenjuar Dileta Leotën.

Gazetarja italiane e njohur për linjat e saj, përveçse prej profesionit, ka shijuar një mbrëmje në dhomë mes mikesh në vend të fushave të blerta që karakterizojnë fundjavat e saj.

Bukuroshja ka postuar disa fotografi në rrjete sociale ku shfaqet nën shoqërinë e dy mikeve dhe së bashku konsumojnë kokoshka.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat