Ylli i “Game of Thrones” inspirim për modën

Bota e Yjeve

Ylli i “Game of Thrones” inspirim për modën

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 17:26
Foto

Aktorja britanike Emily Clarke, e cila fitoi famë botërore me rolin e Daenerys Targaryen në "Game of Thrones", ka promovuar me zell një projekt të ri filmik, komedinë "Last Christmas", dhe ka lënë një shfaqje mbresëlënëse të modës kombinime.

Më poshtë, ju sjellim disa nga kombinimet e saj të veshjeve që mund të shërbejnë si frymëzim.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat