Pozon vetëm në sytjena, tregon detaje nga jeta personale - Bota Sot
Pozon vetëm në sytjena, tregon detaje nga jeta personale

Bota e Yjeve

Pozon vetëm në sytjena, tregon detaje nga jeta personale

Nga: Bota sot Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 23:39
Katie Holmes

Katie Holmes ka treguar anën e saj seksi që kur u nda nga i dashuri afatgjatë,  Jamie Foxx në fillim të këtij viti.

Ajo publikoj imazhe nga ballina e dhjetorit të revistës Shape me sytjena.

Brenda revistës ish bashkëshortja e Tom Cruiese ka folur rreth jetës së saj personale, kujdesit për vajzën Suri Cruise , i pëlqën të dëgjoj muzikë qetësuese cdo mëngjes dhe të bëj stërvitje në shtëpi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat