Veshja e shkurtër e Kendall Jenner i mahniti të gjithë - Bota Sot
Veshja e shkurtër e Kendall Jenner i mahniti të gjithë

Bota e Yjeve

Veshja e shkurtër e Kendall Jenner i mahniti të gjithë

Nga: Bota sot Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 23:51
Kendall Jenner

Ajo është një modele me famë botërore e cila njihet për paraqitjet mahnitëse ne pista.

Dhe Kendall Jenner një shëtitje të thjeshtë për një blerje e ktheu në shfaqje kur doli të martën në Beverly Hills.

Ylli televiziv 4 vjeqar tregoj figurën e saj mahnitëse me një veshje të shkurtë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat