Kylie Jenner dhe Drake në një lidhje dashurie? - Bota Sot
Kylie Jenner dhe Drake në një lidhje dashurie?

Bota e Yjeve

Kylie Jenner dhe Drake në një lidhje dashurie?

Nga: Bota sot Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 23:56
Kylie Jenner/ Drake

Kohët e fundit u raportua se ata kishin një 'tërheqje ndaj njëri-tjetrit'.

Dhe duket se Kylie Jenner dhe Drake kanë bërë një hap më tutje për të krijuar një tjetër qift.

Miliarderja 22 vjeqare dhe reperi kanade 33 vjeqar duket se janë më tepër se mië, raportojnë mediat britaneze. Një burim tha se ata kanë kaluar kohë së bashku./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat