Chiara Bransi, ish e dashura e Burkit e adhuron Barcelonën - Bota Sot
Chiara Bransi, ish e dashura e Burkit e adhuron Barcelonën

Bota e Yjeve

Chiara Bransi, ish e dashura e Burkit e adhuron Barcelonën

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 00:57
Chiara Bransi

Chiara Bransi e cila njihet si modele dhe blogere nuk e fsheh pasionin e saj për Barcelonën.

E lindur në Gjermani, e adoptuar në Milano tashmë bukuroshja seksi jeton në Ibiza dhe nga aty ajo admiron magjitë që dhurojnë në fushë Messi dhe shokët e tij.

Në këtë moment jo të Barcelonës ndosha futbollistët katalanas kanë pak nevojë për ngushëllimet e Chiarës.

Në të kaluarën bukurosha Bransi ka patur një lidhje me portierin e Dortmundit Roman Burki. 

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat