Kim në natën e milionerëve shfaq të pasmet bombë - Bota Sot
Kim në natën e milionerëve shfaq të pasmet bombë

Bota e Yjeve

Kim në natën e milionerëve shfaq të pasmet bombë

Nga: Bota sot Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 19:37
Kim dhe Kanye

Kim Kardashian ishte përfaqesuese e familjarëve milionerë në mbrëmjen e së mërkurës në WSJ Magazine Innovator Awards të mërkurën.

Kim dhe bashkëshorti i saj Kanye West morën pjesë në natën me yjet tjera në New York City./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat