Liam Payne flet pas pretendimeve për moshën e të dashurës së tij - Bota Sot
Liam Payne flet pas pretendimeve për moshën e të dashurës së tij

Bota e Yjeve

Liam Payne flet pas pretendimeve për moshën e të dashurës së tij

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 19:02
Liam Payne dhe e dashura e tij Maya Henry

Liam Payne ka reaguar pas pretendimeve se e dashura e tij Maya Henry ishte vetëm 17 vjeç kur filluan së pari të takohen.

Ka pasur spekulime mbi moshën e vërtetë të modeles e cila është thënë të jetë edhe 18 dhe 19 vjeç.

Ish-këngëtari i One Direction, 26 vjeç, foli pasi në Twitter pretendohej se çifti filloi të takohej kur Maya ishte 17 vjeç dhe se ajo është akoma në shkollë të mesme.

Image

Liam reagoi shpejtë dhe këmbënguli se ishte e pavërtetë, duke shkruar: ’19 mos besoni gjithçka që lexoni në internet’.

Një pjesë e konfuzionit thuhet se ka ardhur nga babai i Mayas duke i hedhur asaj një festë të lezetshme me vlerë 6 milionë dollarë për të festuar pesëmbëdhjetën e saj në 2016.

Kjo do ta bënte 18 vjeçare atë tani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat