Premtimet e veqanta të Kim dhe Kanye para fëmijëve të tyre - Bota Sot
Premtimet e veqanta të Kim dhe Kanye para fëmijëve të tyre

Bota e Yjeve

Premtimet e veqanta të Kim dhe Kanye para fëmijëve të tyre

Nga: Bota sot Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 20:39
Kim Kardashian dhe Kanye West

Ata lidhën kurorë në një ceremoni në maj të vitit 2014 në Florence të Italisë.

Dhe Kim Kardashian West zbuloj se ajo dhe bashkëshorti i saj Kanye Ëest shkëmbyen fjalë dashurie dhe intime derisa rinovuan premtimet e martesës së tyre në fillim të këtij viti.

Ylli televiziv tregoj se ishte një ditë e veqante dhe e rëndësishme për ta të shkëmbenin këto premtime para katër fëmijëve të tyre./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat