Rihanna sjell koleksionin e kuq të 'zjarrtë' - Bota Sot
Rihanna sjell koleksionin e kuq të 'zjarrtë'

Bota e Yjeve

Rihanna sjell koleksionin e kuq të 'zjarrtë'

Nga: Bota sot Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 09:20
Rihanna

Pushimet e dimrit janë afër.

Dhe Rihanna është gati të sjell një koleksion të kuq të nxehtë nga linja e saj Savage X Fenty.

Ajo madje disa nga to i solli edhe përmes një postimi në Instagram./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat