Madonna provokon në skenë - Bota Sot
Madonna provokon në skenë

Bota e Yjeve

Madonna provokon në skenë

Nga: Bota sot Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 09:29

Ajo tashmë ka një reputacion të gjatë prej vitesh për të qëndruar gjatë në skenë, prej disa orësh.

Dhe nuk është qudi që Madonna sërish bëri një veprim të tillë për fansat që kishin blerë tiketat për ta parë atë.

Ikona 61 vjeqare u shfaq sërish në një nga netët e Nate Hollander./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat