Kim Kardashian tregon linjat me fustan gjarpri - Bota Sot
Kim Kardashian tregon linjat me fustan gjarpri

Bota e Yjeve

Kim Kardashian tregon linjat me fustan gjarpri

Nga: Bota sot Më: 11 nëntor 2019 Në ora: 09:32
Kim Kardashian West

Kim Kardashian West dhe motrat e saj Khloe dhe Kourtney goditën tapetin e kuq në People Choice Aëards në LA të dielën në mbrëmje.

39 vjeqarja zbuloj se kohët e fundit ka po vishet më rroba më të vogla se vitin e kaluar, duke goditur kësaj radhe me fustan gjarpi nga Versace.

Vajzave iu bashkua edhe nëna e tyre Kriss Jenner./BS

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat