Ana Kabashi vjen superseksi për ditëlindje - Bota Sot
Ana Kabashi vjen superseksi për ditëlindje

Bota e Yjeve

Ana Kabashi vjen superseksi për ditëlindje

Më: 11 nëntor 2019 Në ora: 15:58
Ana Kabashi

Njëra prej këngëtareve më atraktive të skenës sonë, Ana Kabashi, sot (11 nëntor) feston ditëlindjen.

Me këtë rast, ajo ka realizuar një set fotografik duke ardhur në pozat e reja si një bionde tërheqëse.

Bukuroshja ka pozuar para fotografit, Flamur Ilazi dhe disa prej fotografive janë publikuar në Instagram.

Ajo ka marrë edhe urime të shumta nga fansat dhe miqtë, ndërsa disa prej tyre i ka publikuar në rrjetet sociale.

“11/11 një ditë për t’u mbajtur mend. Vajza e ditëlindjes”, ka shkruar Ana në përshkrim.

Ndryshe, “Ami lekt” është një prej realizimeve më të fundit muzikore të këngëtares që e ka shoqëruar edhe me video muzikore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat