Kylie Minogue plotë stil në fustanin me lule - Bota Sot
Kylie Minogue plotë stil në fustanin me lule

Bota e Yjeve

Kylie Minogue plotë stil në fustanin me lule

Nga: Bota sot Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 09:47
Kylie Minogue

Ajo është senzacionale që gjithmonë duket me stil.

Dhe Kylie Minogue ishte e shkëlqyeshme me një fustan me lule, kur u shfaq në premierën e filmit në Britaninë e Madhe për Krishtlindje të hënën në mbrëmje.

Superylli australian dukej absolutisht e bujshme kur u shfaq me fustanin me trëndafila të kuq./BS

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat