Kate Middleton tërhoqi sërish vëmendjen, këtë herë me një veshje zyre!! - Bota Sot
Kate Middleton tërhoqi sërish vëmendjen, këtë herë me një veshje zyre!!

Bota e Yjeve

Kate Middleton tërhoqi sërish vëmendjen, këtë herë me një veshje zyre!!

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 23:37
Kate Middleton

Pas një kohe, Kate Middleton do të bëhet Mbretëreshë e Britanisë së Madhe, por ndonëse është ende herët ajo duket ka filluar të përgatitet për këtë rol dhe I kushton vëmendje të madhe veshjeve që mban në eventet zyrtare.

I tillë ishte dhe takimi I bamirësisë në Troubadour White City Theatre të Londrës, ku William dhe Kate tërhoqën të gjithë shikimet, dhe në një farë mase, kjo I detyrohej edhe veshjes së Dukeshës.

Kate 37 vjeç, kishte zgjedhur një veshje serioze zyre: bluzë të bardhë të puthitur pas trupit, pantallona ngjyrë bordo, këpucë te zeza me taka dhe nje xhaketë me kuadrate te vogla gri. Thjesht, por mjaft bukur, Kate sërish nuk kishte dalë shumë nga stili i saj!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat