Djali i Schwarzeneggerit fotografohet sërish me të dashurën shqiptare - Bota Sot
Djali i Schwarzeneggerit fotografohet sërish me të dashurën shqiptare

Bota e Yjeve

Djali i Schwarzeneggerit fotografohet sërish me të dashurën shqiptare

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 15:21
Joseph Baena, Niki Dodaj

Djali i Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena, është parë sërish të dalë dorë për dore me të dashurën e tij shqiptare, Niki Dodaj, në West Hollywwood.

Dodaj është një vajzë me prindër shqiptarë, të cilët kanë emigruar në SHBA në vitet ’90-të.  

Ajo është 21-vjeçe dhe është diplomuar për menaxhim biznesi, në Kaliforni.

Joseph Baena është fëmija që Schwarzeneggeri e pati me një punonjëse te shtëpia e tij.     

Aktori e pranoi atësinë në vitin 2011 dhe ka qenë mjaft i pranishëm në jetën e të birit të tij.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat