Modelja e Playboy “çmend” me format e saj fizike - Bota Sot
Modelja e Playboy “çmend” me format e saj fizike

Bota e Yjeve

Modelja e Playboy “çmend” me format e saj fizike

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 07:01
Francia James

Francia James është një nga modelet më “të nxehta”.

Kjo për shkak të formave fizike që ajo ka, të pasme dhe gjoks “bombastik”.

James është një nga modelet më të ndjekura në Instagram, ku numëron jo pak por 3.2 milionë ndjekës.

Image

Fotot e saj janë nga më të pëlqyerat dhe më të komentuarat në rrjetin social.

Noa.al ju sjell disa foto të modeles së Playboy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat