Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat, tregon format trupore në bikini - Bota Sot
Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat, tregon format trupore në bikini

Bota e Yjeve

Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat, tregon format trupore në bikini

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 22:52
Kylie Jenner

Kylie Jenner duket tejet e ‘nxehtë’ në imazhet e fundit.

Kylie Jenner duket shumë në formë në fotografitë e reja, të cilat i ka realizuar në plazh.

Ylli e reality-shout në pozat tërheqëse fotografoi trupin nga afër teksa ishte veshur në bikini njëpjesëshe.

Fotografitë e Kyliet morën pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e shumtë të saj.

Për ndryshe, Kylie Jenner së fundi është komentuar për ribashkimin e mundshëm me Travis Scott, me të cilin ka vajzën Stormi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy place.

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat