Kate Middleton “guxon“ me një veshje në ngjyrë të fortë të ndezur, por sërish u pëlqye shumë! - Bota Sot
Kate Middleton “guxon“ me një veshje në ngjyrë të fortë të ndezur, por sërish u pëlqye shumë!

Bota e Yjeve

Kate Middleton “guxon“ me një veshje në ngjyrë të fortë të ndezur, por sërish u pëlqye shumë!

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 19:32
Kate Middleton

Dukesha  e Kembrixhit dukej si gjithmonë shumë mirë, edhe pse këtë radhë kishte guxuar ca me ngjyrën e veshjes, duke dalë nga kornizat e “pastelit“ apo të gjelbrës, aq të preferuar prej saj.

Por edhe me xhaketën dhe fundin ciklamin të ndezur nga Oscar De La Renta, ajo  sërish arriti t`I tërhiqte të gjithë vështrimet.

Kate Middleton e kishte kombinuar kompletin 2,736 paundë fare thjesht, me geta e këpucë të zeza dhe një cantë dore të vogël, elegante po në ngjyrë të zezë.

Nuk duket fare si një nënë e e tre fëmijëve, apo jo?

Stili i veshjes e ndihmon shumë që të duket mjaft më e vogël ne moshë, dhe ajo këtë e, di fare mirë!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat