Lady Gaga duket më ndryshe, bëhet shoqëruese nuse - Bota Sot
Lady Gaga duket më ndryshe, bëhet shoqëruese nuse

Bota e Yjeve

Lady Gaga duket më ndryshe, bëhet shoqëruese nuse

Nga: Bota sot Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 09:21
Lady Gaga

Ajo ka pasur momente të ashpra dhe të vrazhda në jetë, por këtë fundjavë ishte gjithqka ndryshe për të dhe bashkëpuntorët e saj më të ngushtë.

Lady Gaga ishte shoqëruese e nuses në martesën e mikës së saj më të mirë dhe artistet së grimit Sarah Tanno./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat