Beyonce gjysëm e zhveshur - Bota Sot
Beyonce gjysëm e zhveshur

Bota e Yjeve

Beyonce gjysëm e zhveshur

Nga: Bota sot Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 09:30
Beyonce

Ata janë prindërit krenar të Blue Ivy dhe binjakëve Sir dhe Rumi.

Por Beyonce dhe Jay Z shijuan një ditë pa fëmijë të hënën, në bordin e një jahti luksoz në Florida.

Beyonce shfaqi fizikun e saj me nëj veshje dy pjesëshe për një takim me nënën e saj Tina Knoëles dhe njerku i saj, Richard Laëson./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat