Kim e mahnitshme në të kuqe, përkrah Marios - Bota Sot
Kim e mahnitshme në të kuqe, përkrah Marios

Bota e Yjeve

Kim e mahnitshme në të kuqe, përkrah Marios

Nga: Bota sot Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 22:45
Kim Kardashian

Ajo bën pjesë në gjeneratën e parë të njerëzve me ndikim, për shkak të ndikimit të saj në Keeping Up With the Kardashian..

Dhe Kim Kardashian e nderoi prejardhjen e saj, derisa mori pjesë në American Influencer Awards, në teatrin Dolby, në Hollywood, të hënën, përcjell Bota sot.

39 vjeçarja u shfaq e mahnitshme në një fustan të kuq dhe të ngushtë, që ekspozonte hiret e saj trupore.

Ajo u shfaq dhe përkrah grimerit të saj, i cili është shqiptar, Mario Dedivanovic./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat