Kim Kardashian shumë e lumtur me vajzën North - Bota Sot
Kim Kardashian shumë e lumtur me vajzën North

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shumë e lumtur me vajzën North

Më: 21 nëntor 2019 Në ora: 22:45
Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe vajza e saj North kanë pozuar bashkë për fotofrafin skandaloz Mario Testino.

Pamjet bardhë e zi tregojnë buzëqeshjen e tyre të lumtur, derisa rrokullisen në shtrat në shtëpinë e tyre bashkë.

"Shoqet më të mira", ka shkruar Kim në këtë foto./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat