Hailey Bieber shfaqet në bikine - Bota Sot
Hailey Bieber shfaqet në bikine

Bota e Yjeve

Hailey Bieber shfaqet në bikine

Nga: Bota sot Më: 27 nëntor 2019 Në ora: 23:45
Hailey

Kohët e fundit ajo festoj ditëlindjen e 23-të me dhurata marramendëse nga bashkëshorti i saj, Justin Bieber.

Por Hailey ishte përsëri në punën e saj kur u shfaq në plazhin e Miami me rroba banjo dhe po futej në ujë.

Ajo u shfaq me një palë bikine të vogla të zeza./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat