Rihanna mahniti Londrën - Bota Sot
Rihanna mahniti Londrën

Bota e Yjeve

Rihanna mahniti Londrën

Nga: Bota sot Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 09:25
Rihanna

Ajo është një nga netët më të mëdha të modës, ku tapeti i kuq mbushet me plotë supermodele, ikona të stilit dhe dizajner.

Dhe Rihanna u sigurua se do të marr vëmendjen kur u bashkua me Cate Blanchett dhe Julia Roberts në British Fashion Awards 2019 të hënën në mbrëmje.

Superylli 31 vjeqare u shfaq me një gustan të shkurtër të gjelbërtë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat