Rita Ora xhirime me të dashurin e ri - Bota Sot
Rita Ora xhirime me të dashurin e ri

Bota e Yjeve

Rita Ora xhirime me të dashurin e ri

Nga: Bota sot Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 20:22
Rita Ora me te dashurin

Ata konfirmuan romancën e tyre kur morën pjesë në British Fashion Aëards 2019, duke shkuar dorë për dorë kur u larguan nga festa Fenty.

Dhe Rita Ora 29 vjeq dhe i dashuri i saj i ri Raffaertty Laë 23 vjeqar u rikthyen bashkë të mërkurën pasdite, duke filmuar për Oliver./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat