Olivia Buckland nxjerr gjoksin krah bashkëshortit - Bota Sot
Olivia Buckland nxjerr gjoksin krah bashkëshortit

Bota e Yjeve

Olivia Buckland nxjerr gjoksin krah bashkëshortit

Nga: Bota sot Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 23:07
Olivia Buckland

Romanca e tyre u ndez gjatë një takimi në Love Island 2016.

Dhe Olivia Buckland dhe Alex Boëen dukeshin të lumtur kur morën pjesë në Pride of Sport Aëards të enjten në Londër./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat