Kendall Jenner si supermodele e 'nxehtë' - Bota Sot
Kendall Jenner si supermodele e 'nxehtë'

Bota e Yjeve

Kendall Jenner si supermodele e 'nxehtë'

Nga: Bota sot Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 18:28
Kendall Jenner

Ajo po e bën më të mirën nga udhëtimi i saj në Florida.

Dhe Kendall Jenner tregoj figurën e saj të jashtëzakonshme si supermodele kur ajo u fotografua derisa u nis drejt darkës me Bella Hadid në Beach Setai Miami të enjten në mbrëmje.

23 vjeqarja dukej në modë, kur u shfaq me një korset gjarpëri dhe pantollona lëkure./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat