Jesy Nelson shfaq gjoksin - Bota Sot
Jesy Nelson shfaq gjoksin

Bota e Yjeve

Jesy Nelson shfaq gjoksin

Nga: Bota sot Më: 6 dhjetor 2019 Në ora: 18:39
Jesy Nelson

Ajo nuk është e huaj për postimet e saj mahnitëse në Instagram.

Dhe Jesy Nelson dukej mahnitëse në mediat sociale të premten.

Krijuesja e hitit Black Magic u shfaq me një minifund të zi, në formë xhakete të quditshme duke treguar pasuritë e saj të bollshme./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat