Kinsey Wolanski provokon me pozën në bikini nga Maldives - Bota Sot
Kinsey Wolanski provokon me pozën në bikini nga Maldives

Bota e Yjeve

Kinsey Wolanski provokon me pozën në bikini nga Maldives

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 19:23
Kinsey Wolanski

Kinsey Wolanski i ka provokuar keq ndjekësit e saj.

Modelja amerikane, Kinsey Wolanski, ndodhet në Maldive.

Nga atje po ndan fotografi të ndryshme, ndërt o ka provokuar ndjekësit me një postim ku shfaqet në bikini me të cilat edhe ka treguar format trupore.

“Jam aq mirënjohëse sot për të gjithë miqtë e mi, familjen dhe ju”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Kinsey Wolanski u bë e njohur në Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve kur hyri në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feeling so grateful today for all my friends, family and all of you ❤️ #blessed

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat